KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16746032

nr 1674 6032

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -55, komposition, 17x12,5, yttermått inklusive ram: 31x26 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:19:28

27/1 11:01:08 1      Vinnande bud

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström